Polecane

Nav
Nav

Freshmarket - gazetki promocyjne Konin(wielkopolskie pow. Konin)

Ocena sieci
Najbliższe sklepy sieci Freshmarket
Godziny otwarciaAdres
Brak danychKonin, ul. Przemysłowa 10Zobacz sklep na mapie
Sklepy sieci Freshmarket w innych miastach
O sieci Freshmarket

Sieć sklepów Freshmarket należy do spółki Żabka Polska i działa w konwencji „deli” – oznacza to, że asortyment jest poszerzony o dania gotowe, ciepłe przekąski i napoje. W każdym Freshmarkecie znajdują się minikawiarnie o nazwie Freshcafe, gdzie można napić się świeżo zmielonej kawy z ekspresu i zjeść ciepły posiłek w postaci hot-doga lub zapiekanki. Ponadto w asortymencie sklepu nie brakuje świeżych warzyw i owoców, pieczywa, sałatek, a także artykułów od lokalnych dostawców. Sklepy samoobsługowe są ulokowane w centrach miast, ale także w pobliżu osiedli i skupisk mieszkaniowych. Zazwyczaj sklepy sieci Freshmarket czynne są siedem dni w tygodniu w godzinach od 6 do 23. Na naszych stronach regularnie pojawiają się gazetki promocyjne z atrakcyjnymi i okazyjnymi cenami asortymentu sieci Freshmarket. Inicjatorem powstania nowej sieci sklepów był Jacek Roszczyk. Pierwszy sklep pod szyldem Freshmarketu powstał w 2009 roku w Lesznie. Dotychczas powstało już ponad 500 sklepów. Sklepy Freshmarket zostały nagrodzone licznymi nagrodami. Otrzymali m.in. Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie Roku, a także tytuł „Najwyższa Jakość oraz Złote Godło QI 2011”.

Opinie o sieci Freshmarket
  • ...
  • 09/06/2017
Sklep Gdynia Karwiny na Chwaszczyńskiej to jakaś porażka. Masakra!!!!! Towar na półkach wiecznie po terminie. Jak się zwraca uwagę Pani, że towar po terminie to jest FOCH! Pani nie miała czasu sprawdzić, wieczorna zmiana też była zajęta. CZYM?!!!?!?! Pytam się. Warzywa i owoce wiecznie nieświeże! Pietruszki pomarszczone, papryka pomarszczona i robią na nią promocję 50%. Jakaś paranoja - za darmo bym nie wzięła!!!!! A jak się pyta kiedy będzie kierownik, to Pani nie udziela odpowiedzi. Mówi, że trzeba próbować i w ogóle to w jakiej sprawie do kierownika!!!!!! Odradzam zakupy w tym sklepie!!!!!! Kompletne dno i niezadowolony - z wiecznym fochem personel. Kierownik tego sklepu powinien się zainteresować swoimi pracownikami!
  • ...
  • 15/03/2017
Freshmarket w Gdańsku przy ul Śląskiej. Bardzo często zmieniają personel, ostatnio były nawet Ukrainki. Nie mam nic przeciwko zatrudnianiu obcokrajowców, lecz są problemy językowe. Gdy zapytałam o dany produkt, sprzedawczyni oznajmiła, że go brak. Przed wyjściem zapytałam inną kasjerkę, okazało się, że ów produkt jest dostępny w sklepie. Ceny na półkach różnią się od tych przy kasie, na niekorzyść klienta. Zgrzewki z towarem stoją nawet kilka godzin pod półkami, co utrudnia robienie większych zakupów.A pani, która jest kierowniczką sklepu jest arogancka w stosunku do klientów. Nie potrafiła rozwiązać problemu płacenia za zakupy przy kasie, do której klient podszedł. Wiele razy zdarzyło mi się wkładać zakupy znowu do kosza i przechodzić do kasy obok. Zadnej informacji o niedostępności kasy. Brak profesjonalizmu.
  • ...
  • 07/11/2016
Freshmarket w Gdyni przy ul.Gniewskiej 13 to jakieś nieporozumienie- Obsługa to chyba jakiś żart, odstraszają swoimi minami,głośnym pustym śmiechem,zwłaszcza młodzi ..PANOWIE>>>,na zadane pytania odpowiadają opryskliwie .a w jednym przypadku nawet wulgarnie,powstrzymam się na razie do podanie imienia ~`życzliwego~ sprzedawcy-podobno do trzech razy sztuka-poczekam i jestem przekonana,że to nie będzie długo.Dziwię się tylko właścicielce p.K.W,że tak nieodpowiedzialnych młodych Panów samych zostawia na zmianie..
  • ...
  • 11/08/2016
W Swinoujscie na Grunwaldzkiej sklep jest dobrze zaopatrzony. Miła obsługa i bardzo miłe ekspedientki zasługują na premie. Odetnie DUŻY plus
  • ...
  • 13/07/2016
Dnia 13 VII 2016r. godz 12,10 omyłkowo kupiłem pęczek włoszczyznę zamiast pęczka kopru w Freshmarket. Po wyjściu ze sklepu zorientowałem się że, nie kupiłem tego co chciałem .Po 30 minutach wróciłem do sklepu celem zwrócenia towaru i zostałem potraktowany w sposób poniżający przez personel że, towar zakupiony nie podlega zwrotowi. Dlaczego ? Inne sklepy nie robią problemu np. Stokrotka i wiele innych. Czy polskie przepisy nie obowiązują Freshmarket "Z8233" w Gdyni przy ul Gniewskiej 13 " SHOT" Piotr Fituła